היי! מעוניינים בבניית אתר תדמית?

משהו דומה לחנות של ?

תמלאו בבקשה טופס ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבהkeyboard_arrow_up צור קשר keyboard_arrow_down

הגדרות

הגדלת מסך
1.5X
גודל גופן
0

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

  • פתיחת חלון עזרה: i או h
  • לדלג לאלמנט הבא: tab
  • לחזור לאלמנט קודם: tab + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: shift + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + o
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + c
  • לכבות/להדליק שליטת מקלדת: alt + k

לא פעם אני נתקל באנשים שמספרים לי שהציעו להם בניית חנות אינטרנטית במחירים מצחיקים, נמוכים הרבה יותר מהמחיר הממוצע הקיים בשוק. בתור בעל מקצוע שנמצא כבר הרבה שנים בתחום, אני יכול לומר לכם בוודאות כי מחיר זול בצורה משמעותית ממחירי השוק צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. אם נדמה זאת לתחום הרפואה האסתטית למשל, סביר להניח שלא הייתם מפקירים את הפנים שלכם בידי רופא שמציע לכם טיפולי בוטוקס ב- 100 ש"ח בלבד. המחיר הזול ברמה לא סבירה ישר מאותת לכם שמשהו כאן לא כשורה. ייתכן כי מדובר ברופא לא מקצועי וחסר ניסיון או שאולי החומרים בהם הוא משתמש מזוייפים או לא איכותיים.

כך בדיוק גם בתחום בניית אתרים והקמת חנות וירטואלית. אם קיבלתם הצעת מחיר שנראית לכם זולה באופן לא סביר כדאי שתבדקו את העניין לעומק ותבררו מול מי אתם עומדים. ייתכן ותגלו כי מדובר במתכנת חסר ניסיון שרק מתחיל את דרכו. במקרה כזה עליכם לקחת בחשבון כי רמת העבודה והתוצאה הסופית שתקבלו תהיה שונה לחלוטין מעבודה של מתכנת מקצועי ומנוסה. ייתכן גם כי מדובר בפרילנסר שרמת הזמינות שלו נמוכה או שאינו אמין והוא עשוי למרוח את העבודה או להיעלם באמצע.

כדי שלא תמצאו את עצמכם לבד במערכה עם כסף ששולם ועבודה שלא בוצעה, חשוב וכדאי לבדוק למי אתם פונים ועם מי אתם עושים עסקים. האם זו חברה מסודרת עם אנשי צוות מקצועיים ומומחים? מהי הרמה המקצועית והניסיון? מה הזמינות? האם יש אחריות ומה היא כוללת? כל אלו ועוד הן שאלות שאתם חייבים לשאול לפני שאתם בוחרים ספק שיבנה עבורכם חנות אינטרנטית. עבודה לא מקצועית עשויה לגרום לבעיות ותקלות שיובילו לנזקים כלכליים והפסד לקוחות.

נקודה חשובה נוספת שיש לשים לב אליה בעת בחירת הספק היא השירותים שהוא מציע. בדקו האם הוא מציע שירותי אפיון אתר - טרם בניית החנות יש צורך בביצוע אפיון שיגדיר מראש איך תראה החנות על פי דרישות הלקוח ושיקולים מקצועיים. מטרת האפיון למנוע אי-הבנות ולספק ללקוח ולמתכנת תמונה כללית איך החנות תראה. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא האם הספק מציע שירות אינטגרציה בין מערכות. שירות זה חשוב במקרים בהם החנות הוירטואלית מתקיימת במקביל לחנות פיזית, ומטרתו לשלב את מערכות ניהול המלאי של האתר ושל החנות הפיזית.