היי! מעוניינים בבניית אתר תדמית?

משהו דומה לחנות של ?

תמלאו בבקשה טופס ונחזור אליכם בהקדם

קידום דף עסקי בפייסבוק – מחיר וחבילות

בעידן שבו הזירה הדיגיטלית היא שם המשחק, הפכו אתרי המסחר האלקטרוניים לשחקן המרכזי. אחוז רכישות

קידום דף עסקי בפייסבוק – מחיר וחבילות

בעידן שבו הזירה הדיגיטלית היא שם המשחק, הפכו אתרי המסחר האלקטרוניים לשחקן המרכזי. אחוז רכישות

תודה רבהkeyboard_arrow_up צור קשר keyboard_arrow_down

הגדרות

הגדלת מסך
1.5X
גודל גופן
0

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

  • פתיחת חלון עזרה: i או h
  • לדלג לאלמנט הבא: tab
  • לחזור לאלמנט קודם: tab + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: shift + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + o
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + c
  • לכבות/להדליק שליטת מקלדת: alt + k

רוב בעלי העסקים היום מכירים את חשיבות הנוכחות של בית העסק ברשתות החברתיות. ההכרה בחשיבות זו ניכרת בכך שכיום כמעט לכל עסק קיים דף עסקי בפייסבוק וחשבון באינסטגרם, אך לא כל דף עסקי מנוהל בצורה מקצועית המאפשרת למקסם רווחים באמצעות האפקטיביות של קידום דף עסקי בפייסבוק.

דף עסקי תורם ליצירת תדמית חיובית לעסק ברשת החברתית. עסקים המנהלים עמודי פייסבוק בצורה נכונה ובאופן שוטף זוכים לאהדה ולחשיפה רבה בקרב הגולשים, ולרוב נתפסים כעסק רציני ואמין שניתן לפנות אליו במקרה של בעיה או תקלה. כתוצאה מכך, כאשר לקוח פוטנציאלי יצטרך שירות או מוצר השייך לאותה קטגוריה של בית העסק סביר להניח שיעדיף לפנות אליו ולא למתחרים.
בנוסף, הדף העסקי מאפשר לגולשים לקבל פרטים על בית העסק כמו תחומי השירות, מגוון המוצרים, שעות פתיחה, מיקום, פרטי יצירת קשר, פעילות עסקית, מבצעים וכדומה. יחד עם זאת, הדף משמש ככלי חשוב לאינטראקציה של בית העסק והגולשים: הלקוח נחשף לפוסטים, לתמונות ולסרטונים שהעסק מעלה ויכול להגיב, לשתף ולכתוב ביקורת על העסק, השירות או המוצר. כמו כן, פעמים רבות הגולשים מעדיפים לפנות לבית העסק באמצעות הודעה בפייסבוק ולא באמצעות פנייה טלפונית לשירות הלקוחות.

הדף העסקי למעשה עונה על צרכים רבים של בית העסק בכך שהוא משמש גם כאתר אינטרנט, גם כפלטפורמה ליצירת קשר בין הלקוח ובית העסק וגם ככלי פרסומי המסייע לקידום מכירות בפייסבוק. אי לכך, ראוי לנהוג במשנה זהירות ולדאוג לניהול נכון ומקצועי של העמוד שיסייע במניעת טעויות ויספק לגולשים תוכן רלוונטי ושירות איכותי. יתרה מכך, שימוש נכון במערכת הפרסום של פייסבוק יכול לסייע בהגדלת מחזור ההכנסות של העסק בעלות נמוכה יחסית לפלטפורמות פרסום אחרות.

כמה עולה קידום דף עסקי בפייסבוק?

עלות קידום דף עסקי בפייסבוק תלויה בתקציב אותו מוכן בעל העסק להשקיע בקידום, כאשר לכל עסק מטרות שיווקיות שונות. כך למשל מרפאה לטיפולים אסתטיים שהמטרה השיווקית שלה היא להגדיל את כמות הפניות, תצטרך להשקיע תקציב גדול יותר מעסק שהמטרה השיווקית שלו היא ליצור חשיפה לעסק. זאת מפני שעלות לידים (פניות) יקרה יותר מעלות חשיפה.
בנוסף, עלות הפרסום בפייסבוק מורכבת מתשלום ישיר לפייסבוק עבור התקציב שהוקצה לקמפיין ומתשלום לחברת הפרסום שמנהלת את הדף העסקי ואחראית על כתיבת התכנים, העלאתם לדף העסקי וניהול הקמפיינים. ראוי לציין כי אין טעם לנהל דף עסקי ללא השקעה בקמפיין ממומן, שכן רק פחות מ- 10% מכלל האוהדים בדף נחשפים לתכנים האורגניים.

דוגמאות לחבילות קידום אפשריות:

עלות החבילה משתנה בהתאם לצרכים ולמטרות השיווקיות של העסק, ותלויה באינטנסיביות ניהול העמוד, כמות הפוסטים בשבוע, גודל ומספר הקמפיינים הממומנים.
ניהול בסיסי – חבילה הכוללת פוסט אחד בשבוע ועד שני קמפיינים קטנים בו-זמנית תעלה בסביבות 1,000 עד 1,500 ש"ח בחודש.

ניהול חלקי – חבילה הכוללת 2-3 פוסטים בשבוע ועד 3 קמפיינים בו-זמנית תעלה בסביבות 1,500 עד 2,000 ש"ח בחודש.

ניהול מלא – חבילה הכוללת פוסט יומי, מספר קמפיינים בו-זמנית, תחלופה גבוהה של הקמפיינים ועבודה אינטנסיבית על הדף תעלה בסביבות 2,000 ש"ח ומעלה בחודש.

קיימות גם אפשרויות נוספות כמו: ניהול קמפיינים בלבד ללא ניהול שוטף של העמוד או פרסום מוגבר עם מספר פוסטים ביום.

מעוניינים בהצעת מחיר לקידום דף עסקי בפייסבוק? חברת iwebsite מתמחה בשיווק באינטרנט לעסקים קטנים ובינוניים. התקשרו עכשיו 08-88683934 או השאירו פרטים בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם.