בעולם העסקים, שהוא מאוד דינמי, יש חשיבות רבה לנגישות ולעדכן של החנות וירטואלית או אתר תדמית שלכם בקלות, באופן שוטף וללא תמיכה של אנשי מקצוע. אנו מציעים ממשק ניהול התוכן הנוח והגמיש, מאפשר ללקוחותינו שליטה מלאה, פשוטה ונוחה בעריכת מידע בחנות הוירטואלית או אתר תדמית. המערכת מציגה תמונת מצב ברורה על הנעשה באתר מכל מקום ובכל עת. החנויות הוירטואליות והאתרים שלנו חוצי  מכשירים ודפדפנים, מתאימים לסלולר ומותאמים לשפות עברית וגם שפות לועזיות.

לוקחים אותך צעד אחר צעד גם בגוגל וגם ברשתות החברתיות

כבעלי עסק, אתם וודאי מבינים שחנות הוירטואלית או אתר אינטרנט חייב להיות ייצוגי ואטרקטיבי, וגם יודע להעביר את המסר הנכון ללקוח הנכון. ב- iWebsite נוכל לבנות לכם חנות וירטואלית או אתר תדמית מעוצב ואטרקטיבי בהתאמה לצרכים ולחזון העסקי שלכם. כל לקוח שלנו זוכה לליווי צמוד ולאפיון אתר בהתאמה אישית לצרכיו. בהתאם לניתוח של המידע המתקבל, נבנית תכנית אישית עבור הלקוח, במסגרתה יוקם אתר מכירות או תדמית ובמקביל תיבנה תכנית לקידום ושיווק הנכס הוירטואלי על מנת שימשוך לקוחות רלוונטיים. זה עניין של התמדה וניסיון, אנחנו הופכים כל אבן, ברשתות החברתית בפורומים ובאינדקסים השונים, עד להשגת היעדים שלכם – יותר טראפיק, הפקת לידים איכותיים והרחבת מאגר הלקוחות.

כל השירותים במקום אחד

יש לנו צוות מומחים, שתעזור לכם להתחיל את העסק שלכם ב"רגל ימין". אנחנו לא רק מקימים חנות הוירטואלית מעוצבת ומתאמת לעסק שלכם, אנחנו גם יכולים להמליץ ולבנות כלים שיווקים נפוצים עבור עסק שלכם. בבניית אסטרטגיה שיווקים נוכל לבנות עבורכם מעטפת שלמה של הערוצים, וכתוצאה מכך לגרום ללקוחות הפוטנציאלים שלכם להגיע לחנות וירטואלית או לאתר תדמית ולהפוך אותם ם לקוחות מרוצים בעסק שלכם.הצטרפו לבית , הצטרפו ל- iWebsite, השאירו פרטים ותתחילו להתקדם.

מוכנים להתחיל?
צרו איתנו קשר

  ניווט בעזרת מקשים לחץ i + alt למידע נוסף

  נגישוּת

  window
  1.5X
  הגדלת מסך
  font-size
  0
  גודל גופן

  מדריך של ניווט מקלדת!

  כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת: