היי! מעוניינים בבניית אתר תדמית?

משהו דומה לחנות של ?

תמלאו בבקשה טופס ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבהkeyboard_arrow_up צור קשר keyboard_arrow_down

הגדרות

הגדלת מסך
1.5X
גודל גופן
0

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

  • פתיחת חלון עזרה: i או h
  • לדלג לאלמנט הבא: tab
  • לחזור לאלמנט קודם: tab + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: shift + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + o
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + c
  • לכבות/להדליק שליטת מקלדת: alt + k

ברשותך קליניקה פרטית לטיפולים פסיכולוגים ואתה חושב לפרסם אותה באינטרנט? מתלבט האם לפרסם בגוגל או בפייסבוק? רוצה לדעת מהי הדרך הנכונה והמשתלמת ביותר? במאמר זה תמצא סקירה של כל מה שעליך לדעת על פרסום טיפול פסיכולוגי.

פרסום פסיכולוגים באינטרנט

קליניקה פרטית לטיפולים פסיכולוגים מוגדרת כעסק מקומי, שכן מרבית המטופלים המגיעים לקליניקה מגיעים מאותו איזור גיאוגרפי בו היא ממוקמת. פרסום עסקים מקומיים שונה מפרסום של עסקים גדולים, כאשר השוני ניכר בכמה פרמטרים: ערוצי הפרסום, קהל היעד, תקציב ומטרות הפרסום. טרם קבלת ההחלטה על ערוץ הפרסום, יש לבחון את כלל האפשרויות הקיימות ולבדוק מהי הדרך המשתלמת והאפקטיבית ביותר שתפיק את המירב מתקציב הפרסום. שיטת הפרסום הנפוצה בה נהגו להשתמש בעבר לפרסום עסקים מקומיים הייתה באמצעות מקומונים. בשנים האחרונות חל שינוי וניתן לראות כי דווקא הפרסום באינטרנט הולך ותופס תאוצה בקרב עסקים מקומיים. לפרסום באינטרנט יתרונותיו רבים אשר הופכים אותו להרבה יותר אפקטיבי וממוקד.
הנה כמה סיבות למה פרסום פסיכולוגים באינטרנט עדיף על פרסום במקומונים:
- פרסום ממוקד לקהל היעד על פי מיקום, תחומי עניין, היסטוריית גלישה וכדומה.
- פרסום "חם" – המודעה מופיעה ללקוח פוטנציאלי שמחפש טיפול פסיכולוגי באזור בו ממוקמת הקליניקה.
- אפשרות ליצירת קשר עם הקליניקה בעזרת כפתור חיוג מהיר או שליחת הודעה.
- תוצאות פרסום מדידות.

פרסום טיפול פסיכולוגי בגוגל

מערכת הפרסום של גוגל מאפשרת לנו להגיע ישירות ללקוח הפוטנציאלי שמחפש ביטויי מפתח הקשורים לתחום השירות אותו אנו מפרסמים. כך למשל, מודעת פרסום טיפול פסיכולוגי בקליניקה פרטית בגבעתיים תופיע בדף התוצאות של גולש שהתעניין בטיפול פסיכולוגי באזור זה. מיקום המודעה בדף תוצאות החיפוש תלוי בדירוג שקיבלה המודעה בהתאם לאיכות ולרלוונטיות התוכן שבדף הנחיתה ובאתר הקליניקה. האתר ועמוד הנחיתה צריכים לספק מידע מפורט כגון: מידע על הצוות, ותק וניסיון, מידע על שיטות ואופן הטיפול.
עלות הפרסום בגוגל מורכבת מתשלום חודשי קבוע לחברת הפרסום עבור ניהול הקמפיינים, ומתשלום ישיר לגוגל בעבור הקלקות על המודעה. עלות הקליקים משתנה בהתאם לסוג הטיפול ולכמות המפרסמים לאותו קהל יעד בזמן נתון, כאשר העלות החודשית הממוצעת בתקציב סביר היא בסביבות 2,000 ש"ח.
ראוי לציין כי פרסום פסיכולוגים בגוגל עובד טוב יותר במרכז הארץ.

פרסום טיפול פסיכולוגי בפייסבוק

אמנם פרסום פסיכולוגים ברשתות חברתיות הוא פחות אפקטיבי מפרסום בגוגל, אך לפרסום בפייסבוק יש לא מעט יתרונות ועל כן מומלץ להקדיש לו חלק מתקציב הפרסום. היתרון הגדול של פייסבוק על גוגל הוא שמערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת פילוח ממוקד יותר וירידה לפרטים מעבר למיקום גיאוגרפי, ועל כן פרסום זה כדאי יותר לקליניקות שלא נמצאות במרכז הארץ. כך למשל, קהל היעד של מודעת פרסום טיפול פסיכולוגי לילדים בבאר שבע יוגדר באופן הבא: מיקום גיאוגרפי – באר שבע והסביבה, סטטוס משפחתי – הורים, תחומי עניין – ילדים, בריאות.
עלות הפרסום בפייסבוק מורכבת גם היא מתשלום חודשי קבוע לחברת הפרסום שמנהלת את העמוד העסקי והקמפיינים, ומתשלום ישיר לפייסבוק עבור המודעה. ניהול עמוד עסקי בפייסבוק מומלץ גם אם לא רוצים להשתמש בפרסום ממומן. לעמוד עסקי פעיל שמעלה תוכן רלוונטי לגולשים יתרונות רבים:
- שמירה על קשר עם המטופלים
- יצירת תדמית חיובית
- מעלה את האמינות
- מפגין ידע ומקצועיות

לסיכום, פרסום באינטרנט הוא הדרך הנכונה והאפקטיבית ביותר לפרסום עסקים מקומיים ופרסום פסיכולוגים בפרט. ככל שהפרסום ייעשה בצורה מקצועית ונכונה, ניתן יהיה להפיק ממנו מקסימום תוצאות בתקציב סביר. חברת iWebsite מתמחה בקידום עסקים בינוניים וקטנים באינטרנט והינה בעלת ניסיון רב בתחום. החברה מקפידה על שירות מקצועי תוך שקיפות מאה מול הלקוח ומחירים הוגנים.

רוצים לקבל פרטים נוספים והצעת מחיר עבור פרסום טיפול פסיכולוגי בגוגל ובפייסבוק? התקשרו עכשיו 08-88683934 או השאירו פרטים בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם.