תקנון חנות וירטואלית

תקנון אתר מכירות - תקנון לאתר לדוגמא

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם
Success Form
  קבלו הצעת מחיר

  כבעל אתר מכירות, האם חובה עליי להציג תקנון חנות וירטואלית?

  כן, כן, כן ועוד פעם כן!

  תקנון אתר מכירות הוא סופר חשוב מבחינה משפטית ונועד להגן עלייך מפניי תביעות עתידיות. לדוגמא: נניח ואתה מפרסם באתר שלך מוצרים של ספק צד שלישי אשר בין היתר גם מביא לכם את המפרט של כל מוצר ומוצר. כאן, לקוחות עלולים להתלונן על כך שמפרט המוצר באתר אינו תואם את המוצר במציאות. כאן, ללא תקנון אתר מכירות, אתם עלול להיחשף לתביעות משפטיות וחבל.

  אך עם זאת, כאשר קיים תקנון אתר מכירות אשר מגדיר את תחומי האחריות שלך לגביי המוצרים אתה בעצם מוגן ומגובה משפטית. על אחת כמה וכמה שהלקוחות שלך צריכים לאשר את תקנון האתר בכל פעם שהם מבצעים רכישה
  בלי אישור על תקנון חנות וירטואלית לא ניתן לקבל אישור על סליקה מחברת אשראי ולהתחיל לסלוק בחנות אינטרנטית שלך. יש עוד מסמכים מומלצים שכדאי להוסיף במיוחד לחנות וירטואלית, כמו כל העניין פוליטיקת משלוחים והחזרות, זיכוים ועוד

  כבעל חנות וירטואלית, אילו מסמכים נוספים חשוב שאציג באתר המכירות שלי?

  ובכן, ישנם מספר מסמכים חשובים במיוחד שעלייך להציג באתר המכירות שלך:

  • תקנון – תקנון אתר מכירות מפורט ובו כל תחומי האחריות של האתר שלך אל מול הלקוחות. כל זאת, כדי להעניק מעטפת הגנה משפטית מפני תביעות בעתיד.
  • מדיניות משלוחים – מסמך המציג את מדיניות המשלוחים שלך באתר בצורה מפורטת. החל מסוגי המשלוחים הקיימים באתר כולל עלויות לכל סוג משלוח. ועד מספר ימי העסקים המשוערים לקבלת המשלוח.
  • מדיניות החזרות והחלפות – מסמך אשר מפרט ללקוחות את מדיניות ההחזרות וההחלפות של המוצרים שלכם. כל זאת, תוך דגש על התנאים שבהן הלקוחות צריכים לעמוד כדי להחזיר או להחליף מוצר והתהליך שלב אחר שלב כיצד הם מבצעים זאת.
  • הצהרת נגישות – מסמך ובו אתה מצהיר כי האתר שלך מותאם לגולשים עם מוגבלות פיזית, חושית וקוגניטיבית. בנוסף יש לפרט כיצד שיפרתם את תהליך ההנגשה של האתר לגולשים בעלי מוגבלות כלשהי.
  • מדיניות פרטיות – מסמך ובו אתה מצהיר בפני הלקוחות שלך כי האתר מכבד את הפרטיות שלהם ומחויב לשמור על כללי הגנת הפרטיות בישראל. בנוסף, עלייך להצהיר גם כן שכל מידע אישי של לקוחות שנמסר או נאסף יעשה אך ורק בהתאם לחוקים והחובות החלות כלפיי אתרים בישראל.
  • סרגל מידות בחנויות אופנה (מומלץ מאוד) – עמוד ובו מצויים סרגלי מידות בהתאם למין, גיל ולסוג ביגוד. נוכחות עמוד זה יאפשר ללקוחות שלך להימנע עד כמה שניתן מרכישת פריט שאינו תואם את מידתם ברמה האופטימלית ביותר.

  לפיכך, נוכחות מסמכים אלו היא דבר סופר חשוב! כי אלו יחזקו משמעותית את התפיסה בעיניי הלקוחות בכל הנוגע לרמת האמינות והמקצועיות של האתר שלך!

   

  האם ניתן להישתמש בתקנון חינמי לדוגמה בחנות שלי?

  " חלקים רבים מתקנון זה הועתקו באישור מאתר החברת בניית חנות ויטואלית iWebsite"

  ניווט בעזרת מקשים לחץ i + alt למידע נוסף

  נגישוּת

  window
  1.5X
  הגדלת מסך
  font-size
  0
  גודל גופן

  מדריך של ניווט מקלדת!

  כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת: