היי! מעוניינים בבניית אתר תדמית?

משהו דומה לחנות של ?

תמלאו בבקשה טופס ונחזור אליכם בהקדם

אודות

כבעלי עסק, אתם וודאי מבינים שאתר אינטרנט חייב מצד אחד להיות ייצוגי ואטרקטיבי, ומצד שני יודע להעביר את המסר הנכון ללקוח הנכון. ב- iWebsite נוכל לבנות לכם אתר מעוצב ואטרקטיבי בהתאמה לצרכים ולחזון העסקי שלכם. כל לקוח שלנו זוכה לליווי צמוד ולאפיון אתר בהתאמה אישית לצרכיו...
בשלב ראשון מאפיינים ובונים עבורכם אתר תדמיתי, קטלוגי או חנות און-ליין חדשה עם התאמה למובייל. בשלב שני יוצרים עבורכם תכנית שיווקי – ומקדמים את האתר שלכם הלכה למעשה בגוגל ובזירות החברתיות. הצטרפו לבית טוב, הצטרפו ל - iWebsite

תודה רבהkeyboard_arrow_up צור קשר keyboard_arrow_down

הגדרות

הגדלת מסך
1.5X
גודל גופן
0

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

  • פתיחת חלון עזרה: i או h
  • לדלג לאלמנט הבא: tab
  • לחזור לאלמנט קודם: tab + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: shift + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + o
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + c
  • לכבות/להדליק שליטת מקלדת: alt + k

ברוכים הבאים!

היי, אני אלכסנדר גנפון, בוגר הטכניון ומייסד.
iWebsite, חברה העוסקת בפיתוח, בנייה וקידום אתרים על מערכת וורדפרס. iWebsite פועלת למעלה מ 5 שנים כתף אל כתף אתכם בדרך להצלחה באמצעות ערכי המצוינות שבהם אנו דוגלים – כל לקוח מצליח. כל אחד ואחת מצוות iWebsite נבחר בקפידה, בכדי לספק שירותי בניית אתרי תדמית ומסחר אלקטרוני וקידום במנועי החיפוש - תחת קורת גג אחת. משכילים ומעודכנים כל אחד בתחומו, משלבים ידיים בהקמת אתרי מסחר מלוטשים וקידומם אורגנית במנועי החיפוש, ברשתות החברתיות וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל.

נותנים לך כלים להצלחה

אנו מבינים שכבעל עסק, חשוב שתוכל לשלוט ולעדכן את האתר שלך בקלות, באופן שוטף וללא תמיכה של אנשי מקצוע. ממשק ניהול התוכן הנוח והגמיש, שאנו מציעים, מאפשר ללקוחותינו שליטה מלאה, פשוטה ונוחה בהצגת מידע לאנשים הנכנסים לאתר. המערכת מציגה תמונת מצב ברורה על הנעשה באתר מכל מקום ובכל עת. האתרים שלנו חוצי פלטפורמות ודפדפנים, מתאימים לסלולר ומונגשים לשפות עברית, אנגלית ורוסית.

לוקחים אותך צעד אחר צעד גם בגוגל וגם ברשתות החברתיות

כבעלי עסק, אתם וודאי מבינים שאתר אינטרנט חייב מצד אחד להיות ייצוגי ואטרקטיבי, ומצד שני יודע להעביר את המסר הנכון ללקוח הנכון.
ב- iWebsite נוכל לבנות לכם אתר מעוצב ואטרקטיבי בהתאמה לצרכים ולחזון העסקי שלכם. כל לקוח שלנו זוכה לליווי צמוד ולאפיון אתר בהתאמה אישית לצרכיו. בהתאם לניתוח של המידע המתקבל, נבנית תכנית אישית עבור הלקוח, במסגרתה יוקם אתר אינטרנט ובמקביל תיבנה תכנית לקידום ושיווק האתר על מנת שימשוך לקוחות רלוונטיים. זה עניין של התמדה וניסיון, אנחנו הופכים כל אבן, ברשתות החברתית בפורומים ובאינדקסים השונים, עד להשגת היעדים שלכם - יותר טראפיק, הפקת לידים איכותיים והרחבת מאגר הלקוחות.

הכול במקום אחד

בשלב ראשון מאפיינים ובונים עבורכם אתר תדמיתי, קטלוגי או חנות און-ליין חדשה עם התאמה למובייל. בשלב שני יוצרים עבורכם תכנית קידום ושיווקי – ומקדמים את האתר שלכם הלכה למעשה בגוגל ובזירות החברתיות.הצטרפו לבית טוב, הצטרפו ל- iWebsite, השאירו פרטים ותתחילו להתקדם.