הקמת חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית

עם התפתחות האינטרנט ומכשירי הסמארטפון, משתכללות הדרכים בהן ניתן להציג מוצרים באינטרנט כיום. בניית חנות וירטואלית מאפשרת לכם למכור את המוצרים שלכם בצורה מקוונת כיאה לדור דיגיטלי זה. היתרונות בחנות וירטואלית הם רבות: קשר רציף עם לקוחות, יכולת ניהול מלאי פשוטה וכמובן חיסכון בכסף! איך? עם חנות וירטואלית אתם לא צריכים להעסיק כוח אדם רב או לשכור ״פיזית״.

מהו שירות בניית חנות וירטואלית?

שירות בניית חנות וירטואלית אותו אנו מספקים, מאפשר לכם להקים חנות וירטואלית מוצלחת. כל זאת, על ידי תהליך הקמה קפדני, מרגע התכנון ועד עליית החנות לאוויר. כחלק מתהליך זה, אנו נגדיר תחילה את המטרות, קהל היעד, והמתחרים. לאחר מכן, ננסח שפה עיצובית ייחודית התואמת לעסק שלכם. מכאן, נעביר זאת לפיתוח תוך הפקדה על קוד אתר נקי. לבסוף, נבצע בדיקות מעמיקות לפניי עלייתו לאוויר, כדי לוודא שהחנות הראשונה שלכם בדרך לכבוש את האינטרנט!

כיצד מתבצע תהליך בניית חנות וירטואלית?

 1. הגדרת מטרות

  תחילה, אנו נבצע הגדרת מטרות ברורה ולפיה נבנה את החנות הוירטואלית הראשונה שלכם!

 2. הגדרת קהל היעד

  לאחר מכן, אנו נגדיר את קהל היעד שלכם בצורה המדויקת ביותר ולהתאים את החנות הוירטואלית בהתאם לדרישות קהל זה.

 3. הגדרת מתחרים

  כאן, אנו נבצע מחקר מתחרים מעמיק בנישה העסקית שלכם, בייחוד במחירים, באיכות ובעיקר בנראות החנות הוירטואלית שלהם.

 4. ניסוח שפה עיצובית

  בשלב זה, אנו ננסח שפה עיצובית וייחודית לחנות הוירטואלית הראשונה שלכם. אשר תשקף את אופי העסק שלכם.

 5. פיתוח החנות הוירטואלית

  כאן אנו נתחיל במלאכת הפיתוח של החנות הוירטואלית הראשונה שלכם. כל זאת, תוך הקפדה על קוד אתר נקי, חיבור האתר אל תוספים הכרחיים, בחירת שם דומיין, שרת אחסון ותעודת אבטחה.

 6. בדיקות טרם עלייה לאוויר

  לבסוף, אחריי שנסיים לבנות את החנות הוירטואלית שלכם, נבצע מספר בדיקות מעמיקות וקפדניות. כל זאת, כדי להבטיח עלייה לאוויר של חנות וירטואלית תקינה. כזאת שמוכנה לכבוש את האינטרנט!

בניית חנות וירטואלית חשוב לדעת!

ישנה חשיבות רבה לידע מקצועי בתחום הקמת חנויות וירטואליות. ידע נרחב בתחום יעשה את ההבדל בין חנות וירטואלית מוצלחת ורווחית לחנות וירטואלית עם תקלות רבות הגורמות להפסדים רבים!

חשוב לדעת!

היתרונות של בניית חנות וירטואלית לעסק שלכם:

בניית חנות וירטואלית חסכון בכסף

אחד היתרונות המשמעותיים של בניית חנות וירטואלית לעסק היא החסכון האדיר שהיא מקנה בהיבט הכלכלי. חנות וירטואלית איננה מצריכה העסקה של עובדים רבים או השכרת חנות פיזית. המשמעות? חנות וירטואלית משתלמת יותר ״מחנות פיזית״!

בניית חנות וירטואלית זמינות 24/7

כאשר יש לעסק שלכם חנות וירטואלית, אתם בעצם מאפשרים זמינות ונגישות ללקוחות לכל המוצרים שלכם: 24 שעות ביממה ו -7 ימים בשבוע. כל זאת, בניגוד ״לחנות הפיזית״ אשר תלויה בשעות פעילות מוגדרות.

בניית אתר תדמית לעסק הרחבת הפעילות העסקית

חנות וירטואלית מאפשרת להרחיב את הפעילות העסקית שלכם אל מעבר למחוזות ״החנות הפיזית״ שלכם. כל זאת, לאור האפשרות לרכוש ממכם מכל מקום ברחבי הגלובוס!

בניית חנות וירטואלית אפיק הכנסה נוסף

כאשר אתם בונים חנות וירטואלית לעסק שלכם, כזאת שתעבוד כתף אל כתף עם ״החנות הפיזית״ אתם יוצרים אפיק הכנסה נוסף ובעיקר רווחי!

בניית חנות וירטואלית בניית חנות וירטואלית - דווקא אצלנו!

חברת iWebsite בעלת מומחיות וניסיון רב בבניית חנויות וירטואליות מוצלחות כבר למעלה מ-8 שנים. אצלנו בחברה שמים דגש על תהליך בניית חנות וירטואלית קפדני, מקצועי וללא פשרות! כל זאת, כדי להבטיח לכל אחד שבוחר iWebsite - חנות וירטואלית מנצחת! כך שאם אתם מחפשים לבנות את החנות הוירטואלית הראשונה שלכם, אתם בהחלט במקום הנכון!

בניית חנות וירטואלית - דווקא אצלנו!

מוכנים להתחיל?
צרו איתנו קשר

  ניווט בעזרת מקשים לחץ i + alt למידע נוסף

  נגישוּת

  window
  1.5X
  הגדלת מסך
  font-size
  0
  גודל גופן

  מדריך של ניווט מקלדת!

  כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת: