תחזוקת חנות וירטואלית

תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית

תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית

תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית

כיום, ישנה חשיבות רבה בתחזוקה שוטפת ומקצועית של כל חנות וירטואלית. כל זאת, לנוכח העובדה שתחזוקה איכותית לא רק מבטיחה תקינות אתר אופטימלית. אלא משפיעה ישירות על חווית המשתמש, שביעות רצון הגולשים וכמובן המכירות בחנות! לפיכך, אין ספק שהקמת חנות וירטואלית היא מהלך מצוין, אך חשוב לדעת לתחזק אותה בצורה הטובה ביותר!

מה זה בעצם תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית?

השירות שאנו מעניקים אודות תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית, מבטיח לכל בעל חנות וירטואלית פעילות שוטפת ואופטימלית. החל מבדיקות אודות באגים או שגיאות בקוד בתהליכי האתר בכלל ובתהליכי הרכישה בפרט. דרך טיפול מהיר ומקצועי בפרצות אבטחה ועד מענה מיידי לכל תקלה או שאלה. כל זאת, מבטיח גב מקצועי לפעילות כל חנות וירטואלית אותה אנו מתחזקים כיום.

כיצד מתבצעת תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית?

 1. איתור וטיפול בבאגים

  תחילה, אנו נבצע איתור ובדיקה מעמיקה אחר באגים ויזואלים, או באגים בתהליכי החנות הוירטואלית ונטפל בהם מיידית.

 2. איתור וטיפול בשגיאות בקוד האתר

  לאחר מכן, אנו נבצע בדיקה ואיתור יסודי אחר שגיאות בקוד האתר ובהתאם לכך, נטפל ונבטיח קוד אתר נקי ותקין.

 3. איתור וטיפול בתקלות בתוספים

  בנוסף, אנו נבחן ונאתר גם תקלות פוטנציאליות או קיימות במגוון חיבורי התוספים בחנות הוירטואלית שלכם. גם כאן, נבצע טיפול מהיר ומקצועי.

 4. תחזוקת מוצרים בחנות וירטואלית

  בשלב זה, אנו נבצע תחזוקה שוטפת לכלל המוצרים בחנות הוירטואלית שלכם. החל מהזנה של מוצרים חדשים ועד הסרה של מוצרים קיימים.

 5. עדכון גרסאות חנות וירטואלית

  כאן אנו נבצע אחת לתקופה בדיקה אחר עדכוני גרסא קיימים לחנות הוירטואלית שלכם ונעדכן במקרה הצורך.

 6. דו״ח תקופתי - הצעות לשיפור

  לבסוף וכחלק משירות תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית, אנו נפיק אחת לחודשיים דו״ח תקופתי עם הצעות לשיפור החנות. הן בצד הטכני והן בצד הויזואלי.

בניית חנות וירטואלית חשוב לדעת!

בכל הנוגע אל תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית, ישנה חשיבות רבה לידע מנוסה ובעיקר מקצועי! המשוואה פשוטה: חנות וירטואלית מוצלחת היא חנות אשר מתוחזקת בצורה שוטפת ומקצועית ולהפך. לכן, בכל הנוגע לתחזוקה של חנות וירטואלית, אסור להתפשר על מקצועיות!

חשוב לדעת!

היתרונות בביצוע תחזוקה שוטפת בחנות הוירטואלית שלכם:

בניית אתר תדמית לעסק שימור ושיפור חווית הגלישה

בזכות תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית, הכוללת איתור של באגים ותקלות וטיפול מהיר בהם. אנו מבטיחים לא רק לשפר את חווית הגלישה בחנות שלכם אלא לשמר אותה לאורך כל הדרך וללא פשרות!

אחסון אתרים מניעת תקלות עתידיות

כאשר אנו מבצעים תחזוקה שוטפת בכל חנות וירטואלית. אנו בעצם כל הזמן עם ״יד על הדופק״. בייחוד כאשר מדובר בתחזוקה של תהליכי החנות וקוד האתר. בכך, אנו בעצם מונעים תקלות עתידיות אשר עלולות לצוץ להן.

תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית מענה זמין ומקצועי לכל בעיה

כחלק מהשירות שלנו אודות תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית. אנו מעניקים גם מענה זמין ומקצועי לכל בעיה או תקלה ובהתאם לכך מטפלים בה על הצד הטוב ביותר. כך שתמיד יש לכם לאן לפנות!

תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית חנות וירטואלית עדכנית

בזכות השירות התחזוקה השוטפת של חנות וירטואלית, אנו מבטיחים מקסימום עדכניות של מערכת החנות. כל זאת, על ידי ביצוע שוטף של עדכוני מערכת חדשים בצורה המקצועית ביותר!

בניית חנות וירטואלית תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית - דווקא אצלנו!

חברת iWebsite בעלת מומחיות וניסיון רב בכל הנוגע לתחזוקה שוטפת של חנויות וירטואליות רבות. כל זאת, כבר למעלה מ- 8 שנים! אנו בחברה מקפידים לא רק בביצוע תחזוקה שוטפת ואיכותית. אלא גם על מענה ותמיכה שוטפת לכל תקלה, בעיה או שאלה שלכם! ביחד נבטיח פעילות תקינה לאורך זמן של החנות הוירטואלית שלכם. כל זאת, על הצד המקצועי ביותר. לכן, אם אתם שירות תחזוקה שוטפת לחנות הוירטואלית שלכם, אתם בהחלט במקום הנכון!

תחזוקה שוטפת של חנות וירטואלית - דווקא אצלנו!

מוכנים להתחיל?
צרו איתנו קשר

  ניווט בעזרת מקשים לחץ i + alt למידע נוסף

  נגישוּת

  window
  1.5X
  הגדלת מסך
  font-size
  0
  גודל גופן

  מדריך של ניווט מקלדת!

  כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת: