היי! מעוניינים בבניית אתר תדמית?

משהו דומה לחנות של ?

תמלאו בבקשה טופס ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבהkeyboard_arrow_up צור קשר keyboard_arrow_down

הגדרות

הגדלת מסך
1.5X
גודל גופן
0

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

  • פתיחת חלון עזרה: i או h
  • לדלג לאלמנט הבא: tab
  • לחזור לאלמנט קודם: tab + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: shift + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + o
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + c
  • לכבות/להדליק שליטת מקלדת: alt + k

אתה/ה פה ורוצה לדעת איך לפרסם עסק חדש כי נמאס לך להיות שכיר אז החלטת לקום ולעשות מעשה ולהיות עצמאי. ברכות על פתיחת העסק החדש! מהיום אתה אדון לעצמך, אין לך בוסים או מנהלים על הראש. אתה יכול למצות את הפוטנציאל הטמון בך ללא תלות באף גורם. והדובדבן שבקצפת – הרווח! אם תדע להתנהל נכון תוכל להרוויח סכומים גבוהים בהרבה מהמשכורת שהרווחת כשכיר.

יחד עם זאת, חשוב להשאר עם הרגליים על הקרקע ולזכור כי פתיחת עסק אינו דבר של מה בכך. מעבר להליך המורכב ולאתגרים הרבים שהוא מציב, עליך לדאוג לתחזוק שוטף של העסק. הפרנסה לא מובטחת ועליך לעבוד שעות רבות ולעיתים גם בשעות וימים לא שגרתיים על-מנת לדאוג שיהיו הכנסות מידי חודש בחודשו. תוכל להבטיח את ההכנסות לעסק שלך בעזרת גיוס תמידי של לקוחות חדשים ושימור לקוחות קיימים. אבל איך עושים זאת? – פרסום, פרסום ועוד פרסום, במיוחד כשזה פרסום עסק חדש.

בין אם יש לכם חנות אינטרנטית למכירת בגדים ותכשיטים או שאתם בעלי מספרה, ובין אם ברשותכם משרד עורכי דין או שאתם בעלי מקצוע הנותנים שירותי שיפוצים או אינסטלציה – עליכם לדאוג לפרסום העסק. פרסום הוא כלי הכרחי שכל עסק – גדול כקטן – חייב להשתמש בו על מנת להביא לקוחות חדשים ולשמור על מחזור הכנסות רווחי. בטח ובטח כאשר מדובר על עסק חדש. פרסום עסק חדש הוא מאתגר יותר ובעל חשיבות רבה יותר כיוון שגיוס הלקוחות מתחיל מאפס. אם כך, אתם ודאי רוצים לדעת איך לפרסם עסק חדש ואיך לעשות זאת בדרך יעילה. אז הנה כל מה שעליכם לדעת: