2022 בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט בשנת 2022 - איך לבנות אתר פשוט מושלם!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם
Success Form
  קבלו הצעת מחיר

  כיצד עובד תהליך בניית אתר אינטרנט?

  ובכן, תהליך בניית אתר אינטרנט עובד לפי מספר שלבים עיקריים כפי שפירטנו (בצורה מדהימה) בכתבה. אלו הם השלבים על קצה המזלג:

  • קהל יעד – בשלב זה עליכם להגדיר את קהל היעד של האתר שלכם. לשם כך, בנו מספר פרסונות שונות לכל סוג קהל. כל אלו, יעזרו לנו להתאים לכם את האתר בצורה המדויקת ביותר לקהל היעד. כי ביננו? האתר הזה הוא בשבילם!
  • מחקר מתחרים – לאחר מכן, חובה לבצע מחקר מתחרים מעמיק בכדי לבדוק תכלס מי המתחרים שלכם בנישה. לשם כך, יש לבצע בדיקה אחר אתרי המתחרים, לראות מה הם עשו מעולה ומה הם עשו פחות טוב. את תובנות אלו אנו ניישם בהמשך בתהליך הפיתוח.
  • הגדרות מטרות ויעדים – הגענו לאחד מהשלבים החשובים ביותר בתהליך בניית אתר תדמית – הגדרת המטרות והיעדים שלכם ממנו. כאן יש להגדיר בצורה המדויקת ביותר מה המטרות שאתם רוצים להשיג מהאתר שלכם ולא לשכוח לקבוע פרמטרים למדידה. כי פרויקט טוב נמדד בתוצאות!
  • בחירת מערכת אל בניית אתר אינטרנט – כאן יש להחליט באיזה מערכת אתם רוצים לבנות את האתר שלכם – מערכת פתוחה או סגורה. אנו ממליצים תמיד לבנות את האתר במערכת פתוחה משיקולים רבים ומשמעותיים (היכנסו לכתבה פירטנו שם על הכל!).
  • עיצוב האתר עם דגש למובייל – הגיע השלב המעשי, כאן אנו נתחיל לעצב את האתר שלכם בהתאם לשפה העיצובית כזו שתואמת את אופי המותג שלכם. בנוסף, אנו נעצב אותו כך שיתאים לגלישה במכשירי מובייל. כי היום אתר רספונסיבי זה מאסט!
  • העברה מעיצוב לפיתוח – כאן אנו נתחיל לפתח את האתר שלכם בצורה הקפדנית ביותר. החל מקוד אתר נקי למניעת תקלות עתידיות. דרך הימנעות מריבוי תוספים שיכולים להכביד על פעילות האתר ועד התאמת שפת האתר בהתאם לקהל היעד (במקרים בהם האתר צריך להיות בעברית).
  • בחירת דומיין, שרת אחסון ותעודת אבטחה SSL – בשלב זה יש לבחור את שם הדומיין שהוא בעצם שם האתר שלכם. על שם הדומיין להיות דומה עד כמה שניתן אל שם העסק או סוג השירות שהעסק נותן – זה חשוב! בנוסף, אנו נבחר שרת אחסון איכותי ומאובטח לאתר שלכם (פרסמנו המלצה לאחד כזה בכתבה). יתרה מכך, אנו נבחר תעודת אבטחה לאתר שלכם כזה שיבטיח פעילות בטוחה לגולשים שלכם. על אחת כמה וכמה כאשר אם אתם בונים על אפשרות סליקה ממנו.
  • בדיקות אחרונות לפניי עלייה לאוויר – הגענו לשלב האחרון בתהליך בניית אתר תדמית, איזה כיף! האתר סוף סוף מוכן במלואו. אך עכשיו הגיע לבדוק שהוא באמת מוכן לצאת אל העולם בצורה האופטימלית ביותר. כאן אנו נבצע בדיקה מקיפה על כלל האתר במלואו ובמספר פעמים. לאחר שזה יעבור בהצלחה אפשר להגיד שהאתר בהחלט מוכן לקבל גולשים ראשונים. אז תתחדשו!
  ניווט בעזרת מקשים לחץ i + alt למידע נוסף

  נגישוּת

  window
  1.5X
  הגדלת מסך
  font-size
  0
  גודל גופן

  מדריך של ניווט מקלדת!

  כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת: