היי! מעוניינים בבניית אתר תדמית?

משהו דומה לחנות של ?

תמלאו בבקשה טופס ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבהkeyboard_arrow_up צור קשר keyboard_arrow_down

הגדרות

הגדלת מסך
1.5X
גודל גופן
0

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

  • פתיחת חלון עזרה: i או h
  • לדלג לאלמנט הבא: tab
  • לחזור לאלמנט קודם: tab + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: shift + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + o
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + c
  • לכבות/להדליק שליטת מקלדת: alt + k

כיום אנחנו לא צריכים לפתוח ספר טלפונים על מנת למצוא ספק או נותן שירות, כל שעלינו לעשות הוא להיכנס לגוגל, להקליד מספר תווים וכל הספקים האפשריים יקפצו לנו מיד. הדבר הזה מבורך ביותר, אך יחד עם כל הטוב הזה נוצרת בעיה חדשה של ריבוי ספקים. למה זאת בעיה אתם שואלים? כי כאשר יש לנו יותר מידי אפשרויות הבחירה שלנו הופכת להיות קשה הרבה יותר. ולמה זאת בעיה? על זה נרחיב בהמשך.

בשל ריבוי הספקים אנו נוטים לפנות בקלות רבה יותר למספר רב של עסקים (כ-10) ומבקשים הצעות מחיר. ופה טמונה הבעיה שעיקרה קושי בבחירת הספק. אנחנו עומדים מול מספר רב של הצעות מחיר ולא יודעים לפי איזה קריטריון לבחור, האם לפי המחיר? אולי לפי עבודות לדוגמה שקיבלנו? ומה בכלל כתוב בהצעת המחיר הזו ומה ההבדל בין זו לאחרת? – פעמים רבות ההתעסקות הרבה סביב ריבוי השאלות, ההתלבטויות והקושי לבחור, בסופו של דבר גורמת לבעל העסק להזיז הצידה את כל ההצעות שקיבל ולהמשיך בעשייה השוטפת בעסק שלו (מאחר ובניהול עסק אין חופשים). ולמעשה מרגע זה הוא מתחיל להפסיד כסף. איזה כסף? כסף שהוא היה מרוויח אם הפרוייקט היה יוצא לפועל. אבל העניין הוא לא רק הכסף אלא גם העסק עצמו. מאחר והוא מחליט להישאר סטטי ולא לבצע פעילות כלשהי, העסק שלו נשאר עומד במקום ובתסריט הפחות טוב, הוא נשאר מאחורי המתחרים שלו. אמנם חוסר פעולה יכולה להיות בחירה גרועה, אך במקרים בהם היא נובעת מבחירה יזומה ומושכלת, היא יכולה להיות הבחירה הנכונה ביותר שלכם.

אם הגעתם לכאן ואתם קוראים את המאמר הזה כנראה שבסופו של דבר בחרתם לפעול ולא להישאר במקום. אתם ודאי עסוקים בשאלה איך להקים אתר? וייתכן גם שאתם מחפשים בונה אתרים מקצועי שיבנה את האתר לעסק שלכם. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מומחה בתחום האינטרנט.