היי! מעוניינים בבניית אתר תדמית?

משהו דומה לחנות של ?

תמלאו בבקשה טופס ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב אתר אופנה

בעידן שבו הזירה הדיגיטלית היא שם המשחק, הפכו אתרי המסחר האלקטרוניים לשחקן המרכזי. אחוז רכישות

עיצוב אתר אופנה

בעידן שבו הזירה הדיגיטלית היא שם המשחק, הפכו אתרי המסחר האלקטרוניים לשחקן המרכזי. אחוז רכישות

תודה רבהkeyboard_arrow_up צור קשר keyboard_arrow_down

הגדרות

הגדלת מסך
1.5X
גודל גופן
0

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

  • פתיחת חלון עזרה: i או h
  • לדלג לאלמנט הבא: tab
  • לחזור לאלמנט קודם: tab + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: shift + 
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + o
  • לפתיחת רשימה נפתחת לחצו: alt + c
  • לכבות/להדליק שליטת מקלדת: alt + k

השקיעו עיצוב אתר אופנה– זה חשוב!

בעידן שבו הזירה הדיגיטלית היא שם המשחק, הפכו אתרי המסחר האלקטרוניים לשחקן המרכזי. אחוז רכישות האונליין נמצא בעליה מתמדת ואיתו גם הביקוש הגובר של בעלי עסקים, קטנים וגדולים כאחד, להשתלב במשחק ולהקים אתר מכירות. אחד התחומים הבולטים באחוזי מכירה גבוהים הוא תחום האופנה.
המאמר הזה נועד לעזור למעוניינים להקים אתר מכירות בתחום אופנה ונותן הסבר על עיצוב אתר אופנה.

נתחיל מכמה דגשים חשובים שכדאי לדעת לפני שניגשים למלאכת עיצוב אתר אופנה מכירתי:

עיצוב אתר האינטרנט הינו שלב חשוב ומשמעותי בהקמת אתר מכירות. העיצוב משפיע גם על הרושם הראשוני וגם על חווית השימוש של הלקוחות שלכם. למראה הויזואלי חשיבות מכרעת באשר לתפיסת המותג / העסק על ידי הלקוח והשפעה ישירה על ההתנהגות שלו – רכישה או נטישה של חנות וירטואלית שלכם.

בהקשר הזה אציין כי הסיבות העיקריות ליחס נטישה (Bounce Rate) גבוה הן:

  • ניראות לא אטרקטיבית
  • תפקוד לא תקין של החנות הוירטואלית
  • אי נחות בתהליך צפיה ורכישה באתר מכירות

יחס נטישה - כמות המבקרים שהגיעו לאתר, ראו עמוד אחד בלבד ונטשו כעבור מספר שניות.

אילו פרמטרים יש לקחת בחשבון בעת עיצוב אתר אופנה מכירתי?

התאמת השפה העיצובית לשפת המותג

אתר המכירות הוא הפנים של העסק המשקפות את המותג וערכיו. פעמים רבות אתר המכירות הוא נקודת המפגש הראשונה של הלקוח עם העסק/המותג, והויזואליות של האתר מכירות היא ההזדמנות היחידה של העסק "לתפוס" את הלקוח וליצור אצלו תחושת אהדה למותג. לכן, עיצוב אתר אופנה דורש הקפדה יתרה על הויזואליות והעיצוב של האתר – על העיצוב להתכתב עם האווירה הכללית של המותג ולהציג את המוצרים המוצעים למכירה בצורה יפה ומושכת שתגדיל את הסיכויים לרכישה.

[caption id="" align="alignnone" width="1000"]עיצוב אתר אופנה - דוגמה להתאמת שפת עיצוב למותג עיצוב אתר אופנה - דוגמה להתאמת שפת עיצוב למותג[/caption]

התאמת סגנון עיצוב האתר לטרנדים הקיימים בשוק

הטרנד החם כיום בעיצוב אתרי אופנה הוא הסגנון המינימליסטי המתאפיין בעיצוב פשוט ונקי עם מינימום אלמנטים במטרה להבליט את המוצרים ולאפשר נוחות שימוש ללקוח. טרנד נוסף הוא שימוש בבאנרים המובילים למבצעים, לקטגוריות או למוצרים ספציפיים. מספר דוגמאות מתוך החנויות של לקוחותינו:

[caption id="" align="alignnone" width="1000"]עיצוב אתר אופנה - טרנדים בשוק עיצוב אתר אופנה - טרנדים בשוק[/caption]

שימוש בתמונות איכותיות

אתרי אופנה מתאפיינים בכמות גדולה של תוכן חזותי ולכן חשוב לשים דגש על איכות התמונות המועלות לאתר. לאיכות התמונות השפעה רבה על אחוזי הרכישה ולכן לא כדאי לחסוך כסף על חשבון איכות התמונות. ההמלצה שלי היא לשכור אנשי מקצוע שיערכו צילומי אופנה מקצועיים. זוהי השקעה משתלמת שמגדילה את הסיכויים. לאהדת המותג ולרכישת מוצרים

[caption id="" align="alignnone" width="915"]עיצוב אתר אופנה - תמונות איכותיות עיצוב אתר אופנה - תמונות איכותיות[/caption]

ויזואליות של תהליכי הרכישה

אחרי שהצלחתם להביא את הלקוח לאתר שלכם ואף לגרום לו להתעניין במוצרים שאתם מציעים, עליכם להקפיד שתהליך הרכישה יהיה קל, פשוט וידידותי עבורו (Keep It Simple). אחרי הכל, המטרה שלכם היא שהלקוח יבצע רכישה ואף יחזור לאתר ויבצע רכישות נוספות. אפשרויות כמו תהליכי צפייה מהירה במוצרים, הוספה/הסרה קלה של מוצרים לסל הקניות, הסבר על מידות, אפשרות ליצור קשר עם נציג אונליין ומעבר מהיר לקופה, חשובים מאוד לחווית השימוש של הלקוח ומגדילים את הסיכויים שלכם לסגור עסקה.

[caption id="" align="alignnone" width="915"]עיצוב אתר אופנה - תהליך רכישה עיצוב אתר אופנה - תהליך רכישה[/caption]

המרת עיצוב האתר לקוד HTML

בתום מלאכת עיצוב האתר מכירות מעבירים את קבצי העיצוב למתכנת על מנת להפוך את הקובץ הגרפי לדף אינטרנט (המרה לקוד HTML). ישנה חשיבות רבה להמרת העיצוב בצורה מקצועית ומדויקת על מנת שכל האלמנטים של העיצוב יועברו במדויק לדף האינטרנט ללא עיוותים. מרבית הרכישות מתבצעות דרך סמארטפונים וטאבלטים ולכן חשוב לבצע התאמה של העיצוב וההמרה למסכים שונים. אי התאמה עלולה לגרום ליחס נטישה גבוה ולאיבוד לקוחות.

מעוניינים בעיצוב לאתר אופנה?

עיצוב ובניית אתר מכירות בתחום אופנה הוא פרויקט מסובך ודורש חשיבה רבה והתאמה למותג. אנו בחברת iWebsite מתמחים בבניית אתרי מסחר אופנה ויודעים איך ליצור חנות וירטואלית מקצועי ומוכר. נשמח להציע לכם את השירות הכי מסור, את המחיר הכי הוגן והסדרי תשלום נוחים במיוחד. לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 08-8683934 או השאירו פרטים בתחילת העמוד ונחזור אליכם בהקדם.